Beysukent Koltuk Yıkama Yorumları

Beysukent Koltuk Yıkama Yorumları
Koltuklar yaşam alanlarında sürekli kullanılan, üzerine oturulan hatta uzanılan eşyalar olduğu için çabuk kirlenir. Beysukent koltuk yıkama yorumları koltuk yıkama önemli bir iştir.
Beysukent koltuk yıkama yorumları hijyenik koltuklar konforlu ve sağlıklı bir yaşam alanı sağlar. Unutulmaması gereken önemli bir konu koltuğun silinmesi ile koltuk temizliğini birbirine karıştırmamaktadır. Silme işlemi görünüşte temizlenmiş koltuk izlenimi verse de sadece kirin aşağıya doğru itilmesine sebep olur. Koltuk temizliği ise profosyonel olarak yapılan, derinlemesine temizlik sağlayan bir sistemdir.
Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?
Koltuk temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu koltuğun kumaşına zarar vermeyen aletler, temizleyiciler ve tekniklerle yapılmasıdır. Temizliğe minderlerin yerinden çıkarılmasıyla başlanır. İstenilen sonuçlara ulaşılabilmesi için öncelikle koltukta bulunan lekelerin yumuşatılması gerekir. Bunun için sırt kısmı dahil koltuğun tüm yüzeyi su püskürtülerek ıslatılır.  Gerekirse kumaşa zarar vermeyecek, kimyasal olmayan leke çıkarıcı, lekelerin üzerine dökülerek biraz bekletilir. Koltuğun kumaşına ve dokusuna zarar vermeyecek, ucu yumuşak vakum kullanılır. Islatılan koltuk yüzeyinin her yerinin vakumlanması kuruma sırasında kirli suyu tekrar kusmasını engelleyeceğinden önemlidir. Minderlerin iki tarafı da önce fırçalanır, daha sonra vakumlanır. Solüsyon püskürtmesi, ıslatma ve vakum işleri bittikten sonra koltuklar kurumaya bırakılmak üzere dik biçimde birbirine uçlarından dayanması sağlanarak konulur. Koltukların birbirine teması ne kadar az olursa kuruma süreleri de o kadar kısalır. Koltukların bulunduğu ortamda havanın bol olması da kurumanın hızlanması açısından etkendir. Kuruma sırasında minderlerin de birbirine temas etmemesine, üst üste ya da bitişik konulmamasına özen gösterilmelidir. Aksi takdirde ıslak kalan minderler koku yapabilir. Beysukent koltuk yıkama işlemi sonrası camlar kapalı olursa üzerlerine toz yapışması engellenmiş olur. Koltukların temizliği bittiği zaman temizliği sırasında kullanılan makinede biriken pis suyun lavaboya boşaltılması sağlanır. İşlem bitince hijyenik hale gelmiş koltuklar teslim edilir. Bu şekilde profosyonel olarak yapılmış koltuk yıkama işleminden sonra hem bakterilerin zarar vereceği koltuklar arındırıldığı için koltukların ömrü uzar, hem de size kendinize ayırabileceğiniz daha çok vaktiniz kalır. Beysukent koltuk yıkama yorumları ile hizmetlerimize bakıp iletişime geçebilirsiniz.
Beysukent Koltuk Yıkama Facebook SayfasıBeysukent Koltuk Yıkama Twitter SayfasıBeysukent Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK